SINT CASIO

Shitet nga: Fidan 11 Pri 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Të tjera
SHITET SINTI CASIO I RI. SINTI ËSHTË I PAPËRDORUR DHE ËSHTË NË GJENDJE TË RREGULLT. I ARDHUR NGA DUBAI.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim