Sharkia dhe qiftelia

Shitet nga: ismet 12 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Të tjera
shes instrumente muzikore sharkia dhe qiftelia profesionale te intreresuarit mund tena kontaktoni jumir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim