Yamaha PSR 550B

Shitet nga: Jeton 21 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Të tjera
Sint,Yamaha PSR 550b,shum pak i perdorur,dhe ne gjendje shum te mire..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim