Yamaha psr 9000 me qant

Shitet nga: korg 06 Sht 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Të tjera
Shes sintin
Yamaha psr 9000 me ritma te mire popullore dhe oriental me qanta si dhe kabllot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim