Zmadhues SONY

Shitet nga: Kena 13 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Të tjera
Shes Zmadhues SONY 6 Ohm 3 way Speaker me ze dhe bass shum te mir ,
Jane origjinale te ardhur nga zvicrra dhe punojne shume mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim