Bubnje -bateri

Shitet nga: Aaaa 27 Shk 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim