Drumset(bubnje,tupana)

Shitet nga: Bardh Zeqiri 14 Mar 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes drum setin e kompletuar.Eshte ne gjendje te mire dhe i ruajtur.Cmimi fillestar eshte 350 euro.Per ata qe jane te interesuar,numri i kontaktit eshte 049 666 355.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim