Wireless,per klarinet dhe sax. pro,instrumental

Shitet nga: rexha 14 Shk 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
shure microfoni asht ne gjendje te rregullt pune,dhe mund ta provoni ktu tek ne,kur do qofte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim