Zerimin ,e ,shes ose ndrrim me tenda ,,shatora

Shitet nga: blero 24 Shk 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes 2 kutija te firme JBL ,,M SERIS,,, te mir te perdorur por ne gjendje te rregult pune, dhe 1 sllev croun por vetem me nji dalje se njeren e ka te djegt , qmimi i diskutushen, tel info,045 592 443,,,, ,OSE BEJM NDRRIM ME TENDA SHATORA... OSE KARRIKA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim