Zmadhus per vetu dhe bufer

Shitet nga: kujtim 22 Mar 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes muziken per veturr esht n gjendje temir si kam 2 pajaqalla shum profekt muziken ekam n bemv munimepah qysh po gumllon pres blersit seriozisht 045 364 086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim