Zmadhuse sistem sorrund

Shitet nga: kenan 29 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Ferizaj
shes zmadhusen sitemi sorrund marka denon ngjyr krem e ruajtur mir as ni grith edhe shum funksionale dhe e fort ka 10 transistor dhe e ka sistemin per me ja leshu daljeve sa dush fuqi ne rast se keni ndonje antopolant te vogel nuk e djeg kjo ka eho dhe nje ze shum te pastert kush ja di vleren skom qka foli ma shum un per ket sistem arsyja e shitjes esht se jom ka e baj ni zerim per darsma e kjo nuk pom hyn en pun sepse kurr nuk e kisha shit sepse e kom bakshish prej zvicrre ka krosover te vetin me pin nuk qet as nje pik seri vetem bas dhe dalje tjera normale flm per mirkuptim pres bleres serioz qmimi nuk osht fiks bajna lirim diqka per blersit serioz

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim