MACA TLARME

Shitet nga: Maca 11 Nën 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Mace
Shiten 4 cop maca te larme te cilat kan karakteristika dhe specifika te tyre te veqanta ato vijn nga nje nene me neshtetsi gjermane prindin e kan maqorr nga Hungaria i ram nga subotica, e gjith familja ndodhet ne ferizaj shitet ose ndrrohet me iphone 5 ose samsung s4. Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim