shitet piniki

Shitet nga: Limi 25 Tet 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Mace
shitet piniki shum i mire dhe shum i talentuar hala nuk i ka bo 5 muaj,arsya e shitjes eshte mos perkujdesja...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim