Akfarium

Shitet nga: Qendrim 06 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
She's akfariumin me 5 peshqi 3balerina 2peshkaqen dhe 3figura te ujit me akfarjum vjen pompa e pastrimot te ujit nxemsja e ujit siq shihet edhe ne foto akfariumu ka kto dimizjone gjatsi 60 cm gjersi 30 cm lartsi 42cm me peshqi vjen edhe ushqimiI peshqiv
Pres blersin serjoz mundi me kuntaktu edhe ne viber +37745552124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim