Akuarium te Peshkut me porosi

Shitet nga: Nuhi 19 Sht 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes Akuariume te Peshkut per informata shtes mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744908288.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim