Akuarium

Shitet nga: Blendi 22 Shk 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Akuariumi eshte i parapare per 7 peshqi ,posedon pumpen qe pastron dhe filtron ujin ,posedon aparatin per Oksigjen qe i ofron oksigjen peshqve gjithashtu ka edhe driten e vet qe ndriqon ambientin e brendshem akuariumit,ka nje lloj Pastrimi vetem me ane te nje sungjeri ku ne te mblidhen Te gjitha mbeturinat e vetmja Gje eshte vetem shperlarja e saj.Mirembajta e saj Eshte ti ndrrohet uji vetem 1 her ne vit ska nevoj ma shpesh me akuarium i jap edhe kockat e peshqve qe vehen ne akuarium qe ndalojn helmimin e peshqve Akuariumi eshte perdorur vetem 2 muaj. Pres Blerees serios
Nr.044-459-629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim