Bim per akuarium (bim te gjalla)

Shitet nga: x 30 Qer 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shes bim te ketyre llojev shes komple edhe me fije ose me rraj jan bim te cilat rriten edhe ne zall te thjesht nuk kan nevoj per zallin apo per dheun extra. +377455573791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim