Okfarium

Shitet nga: Okfarium 10 Dhj 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Okfariumi shum i bukure montohet ne muri dhe ka kto dimenzjone 180cm i gjate 0.50cm i nalte dhe 0.12 cm i gjer, ka dy pumpa rezerv etj etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim