Shitet Akuariumi

Shitet nga: Blerim 21 Pri 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet Akuariumi me 10 peshqi te mdhaj me dy pompa per pastrim dhe oksigjen me drit me tavolin te veten dimensioni gjatsi 80cm gjersi 40cm naltsi 50cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim