Shitet Akvariumi me Peshqi

Shitet nga: Rilind 16 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet Akvariumi me 6 Peshqi I ka te gjitha ato qe nevoiten per Akvarium


044679992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim