Shitet akuariumi me peshqi

Shitet nga: blerim 08 Gsh 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shitet akuariumi me 10 peshqi me dy pumpa per ajr me drit me disa zbukurime me tavolin te veten ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim