akuarium Nxemse pump per oksigjen

Shitet nga: x 30 Qer 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shitet nxemsja e pa perdorur fare ne paket..
shiten edhe dy pumpa te oksigjenit njera me dy dalje njera me njera me nje dalje te gjitha pjest jan ne gjendje te rregullt... kontakto +37745553791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim