urgjent Akuarium urgjent

Shitet nga: fitim 26 Qer 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
akuarium me peshqi edhe raftin per ver komplet.per vetem 320 euro
akuariumi posedon: pompen e pastrimit modelit ma te ri,pompen per oksigjen, nxemsen, dekorime te ndyshme!,,pa peshqi pa dekorime qmimin e ka 200 euro wetem akuariumi pompa per pastrim pompa e oksigjenit edhe nxemja
mund te kontaktoni edhe ne viber +38649358785
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim