Bubi

Shitet nga: Mexhid xhafaj 31 Tet 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Ky qen osht I mir dhe intelegjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim