Cane Corso

Shitet nga: Dejan 17 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni i races CANE CORSO
Mosha: 1 vjet
Gjinija" Mashkull
I ka te gjitha vaksinat, tableta per parazita dhe vitamina. Eshte shume i mire per rruajtej e shtepise edhe i shoqerueshem me pronarin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim