Doberman

Shitet nga: durim 18 Pri 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin te races Doberma originall
esht i ngushum si dhe esht i ri 9 muaj i vakcinun
ushqim nuk zgedh.
045/ 295 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim