Dogo Argentino

Shitet nga: Besim 22 Pri 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes keta Dogo Argentino njeri eshte kuder dhe tjetri eshte mashkull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim