Dogo Argentino

Shitet nga: Xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Dogi 16 muj , Shum Agresiv i pershtatshem per pllace dhe oborr , muj mju qu edhe video per info mat hollsishme n viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim