HASKI Femen

Shitet nga: labi 26 Maj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   85 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
SHes Haski femen mosha aktuale 1 vjet e 7 muj me vakcina te kryera dhe hapat kunder paraziteve
vetem 1 her ka pjell klysht i kshyr shum mir aspak agresive per njerz te huaj osht shum e bukur l ka deshir te luaj per ma shum Muni me ardh e me pa edhe vet per ma shum info kontakotini ne nr telefoni 045 417 050 ose ne fb Labinot Imishti . NDRIMM I MUNSHEM ME Pitbull ,Dogo argentino,,nuk ka lidhje ginia per 2 racat kontakt edhe ne viber +37745417050 shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim