Haski

Shitet nga: shaip 16 Nën 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shes haskin 7 mujsh orgjinal femen shum i bukur shum ingushum ika te krymne em vakcina me kejt siq shifni dhe vet ne foto kontaktoni ket nr mund te kontaktoni dhe ne viber +37744876458 per qfar do race qenve qi doni ju pres pergjigje serijoze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim