Klysh malinos

Shitet nga: Malinos 03 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
pershendetje shes klysh të races Malinos. na kontaktoni ne nr 045-319-567 kemi meshkuj dhe femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim