Klysh te Sharrit

Shitet nga: Driton 26 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kta klysh te sharrit.
Klysht me 15.03 i kan ba 1 muaj.
Jan kombinim Aziat me sharr, po kan dal ma shum ka meqka te sharrit.
Jan rac e madhe meqka asht 77 cm
Ndersa qeni Aziat 82 cm
Meshkut jan 150
Femrat 100
Per me shum mund ta vizitoni faqen ne FB
https://www.facebook.com/Qent-Aziat-2016-Ferizaj-1656002141339169/?fref=ts
Fotot jan origjinale Ku shihet baba dhe nana e klysheve
Klysht hajn dhe pin vet qe 1 jav.
Per me shum 044 455529
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim