Klysh

Shitet nga: arianit 14 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet klyshi gjinia mashkull eshte shum i mir dhe te vjen pas kado qe te shkosh eshte 1 muj e gjys i ashper ne ket mosh.Mund te kontaktoni edhe viber +38649804950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim