Klyshqi

Shitet nga: Tini 21 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten 10 kelysh shum te mir dhe te bukur per ne oborr
Jan 1 muajsh .30 euro nje kelysh bejm edhe ndrrim mund te ju a shesim 10 ose me pak.Luajne me femije,jane te bute dhe shtepiak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim