Kolibe per qen *ZBRITJE*

Shitet nga: Ymer 07 Maj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
****ZBRITJE****Shes koliben per qen esht e punuar me shperpllak laminat dhe stiropor 5 per me shum kontakto nr:045677717 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim