Pastor Belg-Belgian Malinois

Shitet nga: Tajar Berisha 16 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
SHes 2 klysh belgian malionis mashkulli kushton 250 kurse femra 200 .
Nese merren te 2 qift behet ulje e qmimit 400E .
Ner kto qmime ju lumtem te mos kontaktoni ne telfon sepse jan rac e paster belge
Nr e kontaktik jan kto :044-355-613 dhe 044-921-855
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim