Pekinezer femer

Shitet nga: Premtim 19 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shes pekinezeren femer. eshte rac epaster jo mix. e ndegjueshme dhe nuk eshte agresive.
qmimi eshte fiks sepse eshte qen qe mbahet per merak dhe besoj se eshte qmimi jo i shtrenjt per nje rac si kjo.
flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim