Pekinizer (Femer)

Shitet nga: premtim 07 Dhj 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin e races vogel Pekinezer (minik)
emri: Nike
mosha: 2vjeqRe
gjinia : femer
ngjyra: kafe
- eshte race e paster dhe shum e ndegjueshme eshte e dashur me te gjith gjat dites kurse naten edhe edhe lajmetare
qmimi eshte shum pak i diskutueshem pasi eshte qen per marakli
verejte: fotot nuk po hyn ne merrjep mirepo eshte race e paster 100% per ket nuk do zhgenjeheni nese vndosni me ardh me pa
kontakti ne viber +37744451000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim