Pitbull mashkull

Shitet nga: Xx 27 Sht 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pitbull mashkull i ka 1muj e 3jav
Bab:Demon champion
Nan:Kita
Esht shum i mir ka gjak luftrash esht djali i championit dhe kites qe ndryshe quhet e pa ndalshmja
Pres blers serioz 😊
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim