Pitbull pit bull

Shitet nga: Labi 04 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   180 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pitbullin fm i ka 1 vjet e 3 muj e vakcionuar ka dhe kartonin e vakcinav ndrrim nuk baj edhe per lufta asht super ka pjell niher per ma shum info dhe foto edhe ne viber 045417050 ndrrim me pit fm ose m mu kon i fort per lufta munsisht me ped
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim