Pitbull

Shitet nga: Arben 12 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
shetet pitbulli siq e shifni n foto osht i vakcionum kunder smundjeve mosha 2 vjet e gjys emrin e ka KANI shum i fort per mu rrok me pitbulla ose me rac tjeter t qenve ka shum ndeshje te fituara nuk i han njerzit per veq pronari qe e kshyre nese i thot kape pa morr parasysh a osht njeri a naj qen a naj kafsh tjeter e han amo nese i thot pronari per ndryshe nuk i han njerzit pa i thon pronari osht qen normal qe nuk i pengon njerzit dmth qe nuk i han NESE DONI KONTAKTONI EDHE N E-MAIL alidemaarben@gmail.com ose n facebook https://www.facebook.com/Problemii.L

mund te thirrni dhe ne nr te ipkos 049-733-512
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim