Proteina per Qen(Made in USA)

Shitet nga: astrit 31 Jan 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Pershkrimi i Produktit
100% I garantuar per efektet e saj pozitive
Prodhim Amerikan
Nje Pako permban 180 Tableta Per 6 muaj perdorim

Ju zbulojm produktin më të shitur dhe më të kerkuar ne tregun Boteror te kafsheve, per ndërtimin e muskujve për qentë në botë Proteina per qen Bully Max,Bully mex permban te gjitha vitaminat mineralet dhe aminoacidet esenciale qe i nderton muskujt dhe i ben qenin tuaj me te shendetshem..

Vetëm 1 tabletë në ditë bën qe qeni juaj te jete me i madhe, të fortë, të shëndetshëm dhe të garantuara.

Ndërton muskujt xhigant pitbullav dhe te gjitha racave te qenve te tjer, shëndoshë Dog-garantuar

Ndërton muskujve ligët
Nxit shëndetësore & imunitar sistemin tuaj qen
Përmirëson shërim pas ushtrimit
Përmban përbërës të njeriut të keq
Pse Food Dog juaj nuk është e mjaftueshme

Nuk janë të markave shumë të mirë të ushqimit qen atje, por shumë pak-nëse ndonjë-ofruar 100% e vitamina, minerale, aminoacidet dhe acidet yndyrore qeni juaj ka nevojë të rriten të shëndetshëm dhe të fortë.

Kjo është e rëndësishme, sepse kur ju ushqejmë qen tuaj të njëjtën gjë çdo ditë, madje edhe një mangësi të vogël ushqyese do të kompleksit me kalimin e kohës dhe kompromentojnë shëndetin qen tuaj.

Bully Max është i ngarkuar me çdo gjë duhet tu Qen

Bully Max është formuluar nga veterinerët që të keni gjithçka që qeni juaj ka nevojë për të rritet më të mëdha, më të fortë, të shëndetshëm, dhe të lumtur.

Formula e saj e koncentruar vitaminë mbushura bën Bully Max veçanërisht i mirë për qentë të cilët janë të sëmurë, të kequshqyer, shërohet nga një lëndim, pleqsh, ose thjesht dëshironi të shikoni dhe të ndjehen të mirë të tyre
Përdorimi i rekomanduar:
Bully Max perdoret pre 7 javë të moshës dhe më të vjetër.
Këlyshët - 1/2 tabletë në ditë; Dogs mbi 10 kgf. 1 deri në 2 tableta të përditshme.

Bully Max Permban : Dicalcium Fosfat, maltodekstrinave, thata hirrë, celulozë mikrokristaline, lecithin, Natyrore Flavoring, jo-yndyrë qumështi kimik, Montmorillonite balta, maja thata që bën birrë, Stearic Acid, hydrogenated pambuku naftës, Magnezi Stearate, perime naftës, Supplement niacin, Beta Carotene, Ngjyra Sulfate, Vitamina A Palmitate, zink Sulfate, Vitamina E Supplement, Riboflavin, DL-Methionine, silicë Aerogel, Thiamine mononitrat, Vitamina D3 Supplement, Mangani Sulfate, bakri, pyridoxine hydrochloride
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim