Qen

Shitet nga: taip 14 Mar 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
I ka 3 muaj , dhe eshte i njejte si ne foto, per ma shum info telefononi: 044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim