Qen

Shitet nga: sali 27 Shk 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet miniki shum I mir per oborr dhe shum I shtir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim