Qen Sharri

Shitet nga: Jakup 23 Gsh 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Qeni Sharrit 8 muj shum i mir per oborre dhe pllace shum i rojts qeni esht ky ne foto pres blers serioz baj ndrrim edhe me iphone 4s ose samsung galaxy 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim