Qen kuder

Shitet nga: bujar 03 Nën 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet kudra 2 vjet rac shum e mir 75 cm 2 her ka pjell asht shum e shtir nqen dhe per oborr .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim