Qen rud

Shitet nga: bujar 04 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni esht shun i mir per oborr ose per rutjen e ndonj pllaci mundeni me wrdh me pa ne oboorr temin dhe bindeni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim