Qen terier

Shitet nga: Gafa 08 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin te races terier,qeni eshte shume i mire dhe teper rojes.Mosha e qenit 18 muaj,qeni eshte shume i mire pra siq po shifet edhe ne foto.
Ju mireprese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim