Qen terier

Shitet nga: Gafa 14 Mar 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni i races terier qeni eshte shume i mire dhe teper rojes per oborr pra siq po shifet edhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim