Qen zagar

Shitet nga: Xxxx 09 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kafshet shtëpiak : Qen
Zagar gjuetie rac e paster istarc mosha 2.5 muaj i vaksinun dhe i pastruar prej paraziteve qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim